Opinia SIPRP na temat propozycji zmian zasad szkoleń w dziedzinie bhp.

23 marca 2012 | Bez kategorii

Informujemy, iż po zebraniu opinii środowiska Zarząd Główny SIPRP opracował i przesłał do zainteresowanych opinię w sprawie proponowanych zmian w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szczegółowych zasad szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, ze zm.).
Dziękujemy wszystkim za przesyłane uwagi, a szczególnie inspektorom z Bydgoszczy  i z Zielonej Góry, którzy przedstawili wspólne, syntetyczne stanowisko. Liczymy na dalszą owocną współpracę.
Mamy nadzieję, ze nasza wspólna opinia nie pójdzie na marne i coś z naszych propozycji znajdzie się  w tekście rozporządzenia, w przypadku jego nowelizacji. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

komentarze 2 do wpisu “Opinia SIPRP na temat propozycji zmian zasad szkoleń w dziedzinie bhp.”

  • 1 Boryna napisał(a):

    Ciekawe czy SIPRP posłało to też do Ministerstwa Pracy, bo tam zapadają decyzje o zmianie tego rozporządzenia.

  • 2 Icek napisał(a):

    Opinię trzeba posłać także do GIP-a, z prośbą by niezależnie od Stowarzyszenia GIP również wystąpił o zmianę przepisów tego rozporządzenia zgodnie z sugestiami SIPRP.