Podsumowanie sondażu specjalnego „Kto wygra EURO 2012?” i zapowiedź dalszych emocji sportowych.

04 lipca 2012 | Bez kategorii

 

Głosowanie odbywało się  w okresie  16.06-01.07.2012 r. i zakończone zostało przed rozpoczęciem meczu finałowego EURO 2012. Głosy oddane na poszczególne zespoły rozłożyły się następująco: Niemcy (40%), Włochy (38%), Hiszpania (19%), Portugalia (2%). Żaden z uczestników naszej zabawy nie oddał głosu na  4 drużyny, które odpadły w ćwierćfinale. a prawie co piąty uczestnik tego  sondażu z wyprzedzeniem wskazał trafnie faktycznego zwycięzcę turnieju i aktualnego Mistrza Europy – drużynę z Hiszpanii. Jak widać oczekiwania większości nie zawsze się sprawdzają, bo życie jest pełne niespodzianek.

 

Tuż po emocjach związanych z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej  czekają nas kolejne,  związane  z XXX Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.