Pomóżmy ofiarom konfliktu na Ukrainie!

31 października 2014 | Bez kategorii

 Ukraina_zbiorka_baner

Tuż za granicą naszej Ojczyzny, we wschodniej Ukrainie, rozgrywają się wydarzenia, które wywołują nasz głęboki sprzeciw, i wzbudzają poczucie solidarności z ofiarami przemocy. 

 

Tysiące ludzi poniosło śmierć i rany. Setkom tysięcy ludzi odebrano możliwość wykonywania pracy. Zrujnowanych jest wiele zakładów pracy i infrastuktura. Kto wie, ilu braci-Ukraińców podejmujących pracę w naszym kraju pozostawia w swojej ojczyźnie zniszczone domy lub rodzinę bez środków do życia. W obliczu tej tragedii, nasze problemy i nasze konflikty spostrzegać musimy w należnej im proporcji. 

 

Dlatego gorąco popieramy zbiórkę dobrowolnych wpłat na pomoc poszkodowanym w konflikcie na Ukrainie na konto bankowe nr

61 9068 1013 0000 0000 0153 5080.

 

Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup leków dla rannych, przebywających w szpitalach Lwowa, gdzie już zaczyna brakować nawet podstawowych środków sanitarnych i żywności.

 

Koszty organizacyjne poniesie organizator zbiórki: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Uzgodniono już wszelkie procedury związane ze zbiórką pieniędzy, zakupem leków i ich transportem na Ukrainę.

Więcej szczegółów na cotg.pttk.pl

 

Apelujemy gorąco do Koleżanek i Kolegów o wsparcie. Liczy się każda złotówka!

 

Zarząd Główny SIPRP


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.