Promocja dobra. Etyka w biznesie (2)

30 września 2012 | Bez kategorii

Zaprzyjaźnione Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”, które m.in. współorganizowało w maju Konferencję „Moralna odpowiedzialność ludzi biznesu”, w której nasi przedstawiciele mieli zaszczyt uczestniczyć – zaskoczyło nas mailem, którego tytuł brzmi jak reklama. Postanowiliśmy włączyć się w akcję promocyjną i podzielić się tym mailem z naszymi członkami i sympatykami. Na co dzień szukamy uchybień i nieprawidłowości. Popatrzmy także na ludzi, może niedoskonałych, ale którzy maja odwagę mówić, że w życiu, ale przede wszystkim w biznesie chcą postępować etycznie.
A poza tym można otrzymać całkiem za darmo książkę „Priorytety etycznego przedsiębiorcy”.

Oto treść maila:

„FWD: Atrakcyjna propozycja [wideo] + nagrody dla każdego

Tytuł maila brzmi jak reklama, prawda? Bo chodzi o promocję dobra!

Poprosiliśmy o wypowiedź kilka osób. W ten sposób powstał 4-minutowy film o tym, że Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” to atrakcyjna propozycja dla ludzi biznesu.

Zobacz wideo ze świadectwami ludzi,

Chcę Cię prosić o dwie małe sprawy:

– Włącz się w promocję dobra: podziel się filmem ze znajomymi, np. przez e-mail, Facebook, na stronie czy blogu.

– Napisz w komentarzu referencje duszpasterstwa, podziel się swoim świadectwem. Każdy, kto napisze komentarz, otrzyma zupełnie gratis książkę PDF „Priortytety etycznego przedsiębiorcy”.

Serdecznie pozdrawiam

ks. Przemek Król SCJ”


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.