Wypowiedzmy się.

27 lipca 2015 | Bez kategorii

 

 

przyłącz się do debatySzanowni czytelnicy. Ponieważ omówiony na naszej stronie internetowej artykuł zamieszczony przez Tygodnik Polityka (patrz publikacja poniżej) wywołał prawdziwą burzę i liczne, a bardzo zróżnicowane reakcje –  poza możliwością wnoszenia komentarzy pod tym artykułem proponujemy Wam także wypowiedzenie się w sondażu (zamieszczonym obok) – co do jego zawartości merytorycznej.

PS.

Redakcja www.siprp.pl stoi na stanowisku, iż nikomu nie można ograniczać wolności wypowiedzi, a każdy obywatel może wyrażać własne poglądy, także te krytyczne. Podobnie (prawo prasowe) redaktor ma prawo zadawać takie pytania jakie uzna za stosowne. I nie można się na niego za to obrażać. Stąd też nie stawiamy pytania czy podobają się Wam pytania i udzielone odpowiedzi oraz czego Waszym zdaniem jest za mało lub za dużo w ww. artykule.

 

Deklarujemy, iż zamieścimy na naszych łamach (oczywiście bez żadnej ingerencji redakcyjnej) każde merytoryczne  stanowisko czy polemikę dotyczącą omawianego artykułu.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

komentarze 4 do wpisu “Wypowiedzmy się.”

 • 1 Starszy napisał(a):

  W ankiecie brakuje możliwości udzielenia jeszcze jednej odpowiedzi, np. 50/50.

 • 2 myślący napisał(a):

  wywiad zawiera samą najczystszą prawdę i tak opowiedzianą bardzo, ale to bardzo delikatnie; i słusznie, że wypowiedzianą wprost, publicznie w mainstrimowym medium; a ten oszołom, który się ośmieszył, spamując nasze skrzynki, to niech najpierw zapozna się choćby z forum skarbowcy.pl, które istnieje od lat i na którym publicznie pierze się miliardy razy konkretniejszy syf, jaki panuje w jednej z największych polskich „Stajni Augiasza”, tj w administracji skarbowej, a potem niech przeprosi, za spamowanie, zanim ktoś na prawdę wkurzony złoży w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury…

 • 3 bloczek napisał(a):

  Wolność słowa gwarantuje KONSTYTUCJA RP – no chyba, że GIP wspólnie z OIP-ami ja zmieni. Przecież im jest bardzo dobrze i nic nie trzeba już zmieniać w PIP!!!!

 • 4 noRA napisał(a):

  Powiedzmy sobie szczerze, całosć inspekcji działa absurdalnie.
  Czemu sprawozdania robią wszyscy, zamiast statystyki, która przecież od tego jest (tu miejsce na wielkie zdziwienie)…. żeby prowadzić statystykę. Obecnie zadania statystyki porozdzielane są na poszczególne działy. Inspektor pisze sprawozdanie z X, pracownik merytoryczny sprawozdanie z Y, choć nie powinno ich to interesować, bo przecież w firmie jest dział statystyki.
  Warszawa ciągla każe przysyłać nowe sprawozdania, choć przecież skoro jest statystyka i są komputery, to powinna te wszystkie dane mieć u siebie już dawno. No ale beze tego pewnie by się pracownicy nudzili, wykonując bez sensu to co do nich należy, zamiast odwalać robotę za statystykę.