XIX Ogólnopolski Rajd Pracowników Państwowej Inspekcji Pracy „Małopolska 2012”

19 czerwca 2012 | Bez kategorii

 

Informujemy, iż w dniach 21-24 czerwca 2012 r. odbędzie się dziewiętnasty już Rajd  Pracowników Państwowej Inspekcji Pracy. Bazą różnorodnych wycieczek górskich oraz miejscem innych zdarzeń kulturalnych, sportowych i kulinarnych i będzie tym razem Bukowina Tatrzańska.

Informację tę przekazujemy z tym większą przyjemnością, iż jest to jedna z nielicznych okazji spotkania się pracowników Państwowej Inspekcji Pracy z różnych regionów Polski, okazja do refleksji i wymiany poglądów, na co w zabieganej codzienności nie wystarcza nie tylko czasu, ale coraz częściej także chęci.

Sympatyków SIPRP informujemy o naszej obecności w Bukowinie Tatrzańskiej. Każdy z organizatorów (wśród nich członkowie SIPRP stanowią około 70%) wskaże możliwość kontaktu z przedstawicielami Stowarzyszenia. Będzie możliwość porozmawiania o szczegółach naszej działalności i złożenia deklaracji członkowskiej. Zachęcamy i zapraszamy.

Organizatorami Rajdu jest Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie.

 


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.