Bądźmy solidarni – okażmy serce potrzebującym. 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

10 stycznia 2015 | Bez kategorii

serduszko

Jesteśmy całym sercem z Jurkiem Owsiakiem i 120 tysiącami wolontariuszy kwestujących od Tatr aż do Bałtyku i jeszcze dalej. Wesprzyjmy szczytny cel Orkiestry, która gra w tym roku „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

 

Możesz wpłacić darowiznę na rzecz WOŚP, przekazując dowolną kwotę na konto bankowe Orkiestry – 30 1240 1053 1111 0010 5995 9376 – lub skorzystać z jednej z dróg wsparcia poprzez stronę: www.wosp.org.pl

Zarząd Główny SIPRP


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

komentarze 3 do wpisu “Bądźmy solidarni – okażmy serce potrzebującym. 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.”

 • 1 Anty owsiak napisał(a):

  Kochani, wszystko można zrozumieć, ale żeby ludzie wykształceni nie nadążali za rzeczywistością?
  Jest już udowodnione, że Owsiak wiele wyjmuje z uzbieranych datków do swojej i swojej rodziny kieszeni. Wystarczy pośledzić internet, to można się dowiedzieć, że wyciągał forsę do swoich spółek „Mrówka cała” i „Zloty melon”. I chodzi tu o miliony.
  Został poproszony przez sąd o okazanie rachunków – nie okazał. Naprawdę o tym nie słyszeliście?
  Nie podniecajcie się ONET-em, zajrzyjcie na portale „Wpolityce”, czy „Niezależna.pl”
  O wszystkim na bieżąco informuje bliger Marka Kurka, trochę tutaj:
  http://www.kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz

 • 2 Wspierający napisał(a):

  Inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspieram od wielu lat i szanuję tych ludzi za to, że mimo krytyki chce im się zrobić coś dobrego dla innych niewątpliwie kosztem swojego wolnego czasu. Kto nie chce pomagać, niech im nie przeszkadza.

 • 3 jjk napisał(a):

  Nikt nikomu nie każe rzucać „12 groszy” i korzystać ze sprzętu WOŚP w szpitalach. Sam osobiście nie raz zetknąłem się z oklejonym sprzętem orkiestry i będę pomagał, natomiast fali krytyki nie sposób zauważyć.