Ergonomia interfejsu. Posiedzenie Komitetu Ergonomii Oddziału PAN w Krakowie oraz Oddziału Krakowskiego PTErg.

26 czerwca 2013 | Bez kategorii

Polska Akademia Nauk - żródło - http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9fE87ZPl_WdLbFawYTVak-sw7-fvPTFtNr6WmQI0CwhAUPXREpterg.indeksZ przyjemnością dzielimy się z naszymi czytelnikami zaproszeniem na posiedzenie obu Szacownych Gremiów, poświęcone po raz kolejny szeroko rozumianej ergonomii oprogramowania komputerowego.

 

Na ten poważny, a  zupełnie lekceważony czynnik ryzyka zawodowego Stowarzyszenie Inspektorów Pracy RP stara się już od roku zwrócić uwagę czynników odpowiedzialnych za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w Polsce….

 

Komisja Ergonomiczna Oddziału PAN w Krakowie wraz z Oddziałem Krakowskim Polskiego Towarzystwa Ergonomicznego uprzejmie zapraszają do wzięcia udziału w posiedzeniu naukowym, które odbędzie się w dniu 28 czerwca (piątek) o godz. 18.00, w budynku PAN w Krakowie, ul. Św. Jana 28, ok. nr 4 (I p.) z następującym porządkiem dziennym:

 

 – referat pt. Ergonomia interfejsu – podstawowe pojęcia i metody badawcze „user experience” – przedstawi mgr inż. Katarzyna Ogińska-Bruchal (wykładowca w Instytucie Grafiki i  Wzornictwa  Wydziału Sztuki  Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN  w Krakowie)

– dyskusja,   

– sprawy bieżące, 

– wolne wnioski,

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Sekretarz Komisji Ergonomicznej  Prof. dr hab. inż. arch. Maciej Złowodzki

Przewodniczący Komisji Ergonomicznej  Prof. dr hab. inż. Zenon Muszyński

Sekretarz Oddziału Krakowskiego  PTErg  Dr hab. Halszka Ogińska

Prezes Oddziału Krakowskiego PTErg Prof. Adam Gedliczka


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.