Komunikat Zarządu Głównego SIPRP.

14 marca 2013 | Bez kategorii

 

 

Drodzy członkowie i sympatycy naszego Stowarzyszenia. W ostatnich dniach na adres mailowy Zarządu Głównego SIPRP wpływają powtarzalne pytania o wysokość składki członkowskiej.

 

 

Przypominamy więc wszem i wobec, że składka członkowska SIPRP do końca 2012 r. była ustalona w wysokości 10 zł miesięcznie. Osoby, które nie zdążyły jeszcze dokonać wpłat za cały okres swojej przynależności do SIPRP, proszone są o uregulowanie tych należności do końca bieżącego miesiąca. Szczegółowych informacji w tym zakresie, na indywidualne zapytania udziela Skarbnik SIPRP (telefon w zakładce: kontakt).

 

Po dokonaniu analizy kosztów naszej dotychczasowej działalności Zarząd Główny SIPRP podjął  uchwałę o obniżeniu o 50% składki członkowskiej na 2013 r., która w bieżącym roku wynosi więc 5 zł miesięcznie, czyli 60 zł rocznie. Tak jak do tej pory wpłaty składki można dokonywać za dany miesiąc, lub co jest bardziej praktyczne – za okres dłuższy.

 

Ta decyzja Zarządu Głównego SIPRP jest naszą reakcją na obecną sytuację finansową inspektorów pracy, o której poprawę nieustannie zabiegamy. Wszyscy powinniśmy oszczędzać, więc co jest oczywiste, zaczęliśmy od siebie. Liczymy jednakże, że ta obniżona składka pozwoli na realizowanie podstawowych  celów statutowych naszego Stowarzyszenia.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.