Komunikat Zarządu Głównego SIPRP

12 listopada 2013 | Bez kategorii

Informujemy naszych użytkowników, że początkiem bieżącego miesiąca doszło do awarii baz danych serwera, w wyniku czego strona internetowa Stowarzyszenia przez kilka ostatnich dni była niedostępna. Obecnie trwają próby przywrócenia na stronę wpisów zamieszczonych w II i III kwartale bieżącego roku. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wybaczenie pewnego chaosu na naszej stronie, który potrwa zapewne jeszcze przez kilka dni.

 

Aktualnie specjaliści przeprowadzają też analizę, czy do awarii nie przyczyniły się osoby trzecie.

 

Przekonani jesteśmy, że z próby tej wyjdziemy zmodernizowani i wzmocnieni.

 

Zarząd Główny SIPRP


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

komentarze 2 do wpisu “Komunikat Zarządu Głównego SIPRP”

  • 1 Ciekawy napisał(a):

    Byłem przekonany, że ta „awaria” to efekt działania osób trzecich, by znów było tak, jak dawniej. Ciekawe czy potwierdzi to analiza specjalistów.

  • 2 mario napisał(a):

    Sabotaż??? Boże co za kraj! Może członkowie Zarządu powinni wydać oficjalne oświadczenie, że są zdrowi i nie mają zamiaru popełniać samobójstwa a hamulce w prywatnych samochodach mają sprawne technicznie. Taka moja sugestia, wszak po kraju od jakiegoś czasu grasuje tajemniczy samobójca.