„Nasz człowiek” w Komisji Ergonomicznej Oddziału PAN w Krakowie.

10 kwietnia 2015 | Bez kategorii

pan.imagesZ przyjemnością informujemy, iż kol. dr Leszek Rymarowicz uchwałą Prezydium Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Krakowie przyjęty został w poczet członków Komisji Ergonomicznej Oddziału PAN w Krakowie na kadencję 2015-2018.

 

 

Koledze Prezesowi gratulujemy tego zaszczytu, i mamy nadzieję iż wpłynie to na zintensyfikowanie udziału Stowarzyszenia Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej w działaniach na rzecz upowszechnienia wiedzy ergonomicznej, uporządkowania przepisów prawa pracy w zakresie odnoszącym się do ergonomii oraz opracowania procedur oceny ergonomicznej oprogramowania komputerowego (co jest szczególnym przedmiotem zainteresowania naszego Stowarzyszenia).


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.