Podziękowania Fundacji TALITHA CUM.

31 lipca 2014 | Bez kategorii

FundacjaNa ręce Prezesa naszego Stowarzyszenia  Prezes Fundacji TALITHA CUM skierował pisemne podziękowanie za udział w zorganizowanej w Krakowie w dniu 14 czerwca bieżącego roku KONFERENCJI O PRACY I DLA PRACY i wygłoszone wówczas  wystąpienie pt. PASJA-PRACA-PIENIĄDZE. W piśmie tym, poza wyrażonymi podziękowaniami i życzeniami powodzenia w realizacji dalszych sukcesów zawodowych i prywatnych wyrażono także wyrazy wielkiego uznania dla pracy i dokonań w ramach Stowarzyszenia Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej.

Przypomnijmy, że Konferencji tej patronowali: Kardynał Stanisław Dziwisz – Metropolita Krakowski,  Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Rektor AGH –  Tadeusz Słomka, a poza ww. Fundacją jej współorganizatorami byli także: AGH, Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców TALENT, UPJPII oraz Wojewódzki Urząd Pracy.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.