Serdecznie zapraszamy – nowe inicjatywy Zarządu Głównego SIPRP.

08 sierpnia 2012 | Bez kategorii

Postanowiliśmy organizować cykliczne, otwarte dla wszystkich inspektorów pracy zebrania Zarządu Głównego SIPRP, w Restauracji „Morskie Oko” w Krakowie przy Placu Szczepańskim 8, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, początek o godzinie 15.05.

 

Chcemy w ten sposób stworzyć wszystkim członkom SIPRP okazję do osobistych spotkań i wymiany poglądów. Poza sprawami bieżącymi, będą także omawiane zagadnienia przesłane przez Was drogą mailową na nasz adres: zarząd@siprp.pl. Każdy członek SIPRP będzie mógł oczywiście przekazywać swoje spostrzeżenia, propozycje i uwagi dotyczące funkcjonowania Stowarzyszenia.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się   w ww. miejscu i czasie w dniu 3.09.2012r

 

Informujemy także, że zdecydowaliśmy o zmianie formy dotychczasowego Forum dyskusyjnego:  z zamkniętego na półotwarte. Oznacza to, że obecnie wpisów na Forum w poszczególnych kategoriach i tematach może dokonywać każdy czytelnik naszej strony internetowej (po uprzednim zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu Forum), nawet jeżeli nie jest członkiem SIPRP. Wpisy, podobnie jak w funkcjonującym już systemie komentarzy do artykułów, przed opublikowaniem podlegać będą zatwierdzeniu przez moderatora. Regulamin Forum precyzyjnie określa jakie wpisy i w jakich sytuacjach  nie mogą być publikowane. Wpisy i komentarze nie naruszające wymienionych w regulaminie zasad – będą publikowane bez zbędnej zwłoki.

 

Serdecznie zapraszamy do powszechnego korzystania z opisanej wyżej formy wymiany poglądów,  a więc do komentowania zamieszczanych na stronie www.siprp.pl artykułów, a także do zamieszczania wpisów na Forum.

 

Zarząd Główny  SIPRP, 1.08.2012 r.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.