Zaproszenie Katedry Prawa Pracy i Polityki Społecznej UJ.

04 maja 2014 | Bez kategorii

Uniwersytet Jagielloński w Krakowielogo_crestUniwersytet Jagielloński w KrakowieZapraszam uprzejmie na zebranie naukowe Katedry Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, które odbędzie się dnia 5 maja 2014 roku  w budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ przy ul. Grodzkiej 53  w pokoju nr 6 o godz. 17.00  z referatem magistra Mariusza Miąsko  „Czas pracy pracowników mobilnych”.Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

 

Kierownik Katedry Pracy i Polityki Społecznej

 

Prof. dr hab. Andrzej Świątkowski

 

Stałym gościom naszej strony nie musimy przypominać, że Pan Mariusz Miąsko jest szefem Kancelarii Prawnej „Viggen”, i osobą, którego wiedza z zakresu czasu pracy kierowców stawia od kilku już lat w kłopotliwych sytuacjach instytucje tworzące i stosujące w Polsce prawo. Podkreślić należy, iż  inicjatywy Mariusza Miąsko służą poprawie obowiązującego prawa, a w dużej części wyrugowaniu z przepisów oczywistych błędów, przeoczeń i cóż tu dużo mówić – zaniedbań.  Jako działalność  pro publico bono godna jest podziękowań i wszechstronnego wsparcia.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.