01 stycznia 2012 | Bez kategorii

Jakie jest Wasze zdanie?

 

 

Na gruncie  dyskusji o organizacji pracy inspektora pracy – proponujemy,  abyście  drodzy czytelnicy odpowiedzieli na szczegółowe pytanie zamieszczone powyżej naszego stałego sondażu: „Czy jesteś za wprowadzeniem zadaniowego systemu czasu pracy dla inspektora pracy?

 

Sondaż podsumujemy po miesiącu tj.15.01.2012 r. – i na naszej stronie zamieścimy wyniki wraz z omówieniem i ewentualnymi wnioskami. Przygotujcie się  już do odpowiedzi na pytanie styczniowe: „Czy kontrole PIP powinny być przeprowadzane w zespole (przynajmniej dwuosobowym)”

 

 

Z Katedry Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego…

 

 

Zapraszam uprzejmie na zebranie naukowe Katedry Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, które odbędzie się dnia 16 stycznia 2012 roku  w budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ przy ul. Grodzkiej 53  w pokoju nr 6 o godz. 17.00  z referatem  magister Żanety Grygiel-Kalety  p.t. „Zakres podmiotowy wolności zrzeszania się w związki zawodowe”

Kierownik Katedry Pracy i Polityki Społecznej

Prof. dr hab. Andrzej Świątkowski


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.