Pełnomocnik Rządu do spraw Równego Traktowania zaprasza.

30 września 2012 | Bez kategorii

Od Pani Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz, Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania otrzymaliśmy zaproszenie na konferencję w Poznaniu, zorganizowaną pod hasłem „Rząd równych szans – administracja przeciw dyskryminacji” w ramach projektu „Równe Traktowanie Standardem Dobrego Rządzenia”, realizowanego przez Biuro Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania, we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Szkołą Główną Handlową.Konferencja odbędzie się w Hotelu Ikar w Poznaniu, w dniu 8 października 2012 r.

Dziękujemy za przesłane zaproszenie, a szczególnie zachęcamy do udziału wszystkich naszych członków z Wielkopolski z przyległościami (których przy tej okazji serdecznie pozdrawiamy i życzymy sfinalizowania idei powołania Oddziału SIPRP).

Poniżej załączamy program konferencji oraz informacje dotyczące zasad rejestracji.
Zaproszenie_Poznan
Draft programu konferencji regionalnych_Poznań_wer_2 (1)
zasady rejestracji


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.