Szkolimy (się)

22 listopada 2011 | Bez kategorii

Zapraszamy naszych członków i sympatyków do wzięcia udziału  w konferencji  poświęconej  środkom ochrony indywidualnej w strefach zagrożonych wybuchem. 

Szkolenie organizowane jest przez bratni portal KulturaBezpieczeństwa.pl oraz miesięcznik Praca i Zdrowie. Do współpracy przy projekcie organizatorzy (jak podają) – zaprosili czołowych specjalistów z wielu dziedzin, producentów        i dystrybutorów ochron indywidualnych, pracowników Państwowej Inspekcji Pracy oraz ośrodków akademickich.

Czas i miejsce konferencji:
30 listopada, godz. 11.00 – 16.00
Kraków, sala konferencyjna w UDT oddział w Krakowie, ul. Rydla 50

Agenda:
1) Ocena ryzyka oparta o wytyczne SCC

a. Zachęcanie pracownika do używania ochron,
b. Ocena ryzyka „w ostatniej chwili przed pracą”

2) Analiza wypadków w strefach zagrożenia wybuchem

a. Omówienie przyczyn
b. Konsekwencje
c. Działania naprawcze

3) Używanie SOI w strefach zagrożenia wybuchem

a. Najczęściej popełniane błędy przez pracowników oraz służby bhp
b. Dobór środków ochrony indywidualnej
c. Konserwacja środków ochrony indywidualnej

 

             

 

Ilość miejsc ograniczona!

Z uwagi na krótki okres czasu dzielący nas od daty szkolenia – osoby chętne, które nie znalazły się na liście uzgodnionej z OIP prosimy o zgłaszanie rezerwacji bezpośrednio u organizatora: Pani Justyny Górnowicz,                   tel. (22) 678 36 63;  j.gornowicz@pracaizdrowie.pl

             


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.