27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

13 stycznia 2019 | Bez kategorii

Kolejny, już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju.

 

W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

 

Jak co roku całym sercem przyłączamy się do tej szlachetnej i jednoczącej społeczeństwo „od morza do Tatr” a także „od lewicy do prawicy” akcji. I apelujemy do P.T. Członków i Sympatyków SIPRP: Okażmy  Serce !

 

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

 

Zarząd Główny

Stowarzyszenia Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej

 

aktualizacja 14.01.2019 r.

 


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.