Co będzie po pandemii?

20 kwietnia 2020 | Bez kategorii

Co będzie po pandemii?  Na pewno wrócimy do świata innego niż zostawiony w dniu ogłoszenia narodowej kwarantanny. Inna musi być także działalność inspektorów pracy. Na pewno zmierzyć się będziemy musieli z nieśmiertelną biurokracją,  ale wszystko inne się zmieni.

 

 

Spodziewać się należy wielkiej ilości skarg pracowników, rozżalenia przedsiębiorców, ogromnych oczekiwań od organów Państwa.  Pojawi się mnóstwo spraw sądowych,  nie tylko przed sądami pracy, ale o niewykonane w terminie umowy, zwroty zaliczek, czynsze, o kredyty i leasingi. Jak się w tym znaleźć? Czy jest na to sposób? ….

 

Może pomoże nam w tym Lidia Chlebicka, która on-line  opowie o mediacji, czyli o tym, jak skutecznie rozmawiać w sytuacjach spornych. Przyda się to nie tylko przed sądami – przekona nas, że mediacja może być pomocna w wielu sytuacjach, gdy nerwy zaczynają brać górę.

 

Transmisja w dniu 20.04.2020 r. godz. 19.00 https://www.youtube.com/watch?v=yFEP4EA2wyY&feature=youtu.be

 

Za zaproszenie do udziału w wykładzie dziękujemy zaprzyjaźnionemu Duszpasterstwu Przedsiębiorców i Pracodawców „TALENT” https://duszpasterstwotalent.pl/

 

 

Lidia Chlebicka – rzecznik patentowy, mediator, współzałożyciel Fundacji Wsparcia i Mediacji Pax Cordis, której celem jest niesienie wsparcia potrzebującym, także poprzez mediacje.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.