Na piłce nożnej znamy się jak wszyscy. Podsumowanie sondażu specjalnego „Kto awansuje do ćwierćfinału EURO 2012?”

19 czerwca 2012 | Bez kategorii

 

  Głosowanie odbywało się  w okresie  09-16.06.2012 r. i zakończone zostało przed rozpoczęciem trzeciej kolejki w rozgrywkach grupowych uczestników EURO 2012. Głosy oddane na poszczególne zespoły rozłożyły się następująco: Niemcy (95%), Hiszpania (80%), Polska (75%), Rosja (73%), Ukraina (66%), Francja (59%), Dania (52%), Portugalia (52%), Włochy (43%), Anglia (43%), Chorwacja (25%), Holandia (16%),Czechy (7%),Grecja (7%), Irlandia (5%), Szwecja (2%). Dziś już wiemy, że te wyniki odbiegają od ostatecznych rezultatów rozgrywek grupowych EURO 2012 r. Uczestnikom sondażu udało się trafnie wytypować 4 drużyny, które awansowały do ćwierćfinału tj. Niemcy, Hiszpanię, Francję i Portugalię, a Włochy i Anglia w sondażu znalazły się ex aequo  na 9 miejscu. Nasi przeciwnicy grupowi Czechy i Grecja choć w sondażu uzyskały niewiele punktów, to wyeliminowały z dalszego udziału w turnieju Rosję i Polskę, plasujące się zdaniem uczestników naszej zabawy w gronie faworytów. Jak widać czasami życie nas zaskakuje.

 

Teraz przyszedł czas na typowanie Mistrza Europy w piłce nożnej, a głosować będzie można do czasu rozpoczęcia meczu finałowego.  Życzymy trafnego wyboru.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.