Pozytywna opinia Komisji do Spraw Kontroli Państwowej o kandydaturze Pana Wiesława Łyszczka na Głównego Inspektora Pracy.

27 września 2017 | Bez kategorii

Na dzisiejszym posiedzeniu sejmowa Komisja do Spraw Kontroli Państwowej, na wniosek Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego wyraziła opinię o kandydaturze Pana Wiesława Łyszczka, p.o. okręgowego inspektora pracy w Rzeszowie na stanowisko głównego inspektora pracy. …

 

Po nieco obszerniejszej niż na wczorajszym posiedzeniu ROP autoprezentacji Kandydata i zadaniu szeregu pytań Komisja zaopiniowała pozytywnie wniosek Marszałka Sejmu. W głosowaniu jawnym wzięło udział 7 członków Komisji, 5 posłów głosowało „za” 2 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Panu Wiesławowi Łyszczkowi powtórnie  gratulujemy.

 

P.T. Czytelników naszej strony internetowej, szczególnie zainteresowanych treścią autoprezentacji Kandydata oraz przebiegiem dyskusji zapraszamy do zapoznania się z relacją z posiedzenia Komisji:

 

link do transmisji z posiedzenia Komisji – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje.xsp?unid=8A4C10B90E77ED74C12581A0002BD5A7#

 

 

aktualizacja 28.09.2017r.


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.