Raźniej. Podpisaliśmy porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem Społecznych Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej.

21 sierpnia 2014 | Bez kategorii

SSIPRPInformujemy, iż w dniu 30 lipca 2014 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli zarządów Stowarzyszenia Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Stowarzyszenia Społecznych Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej.

W toku spotkania wymieniliśmy informacje na temat bieżącej działalności obu Stowarzyszeń omówiliśmy problemy występujące w obszarze wspólnych zainteresowań oraz zaplanowaliśmy harmonogram wspólnych działań, z których pierwsze (na forum Sejmu RP) już zostały podjęte. …..

 

Na zakończenie nastąpiła – a jakże by nie – część oficjalna. Panowie Prezesi: Andrzej Grabski i Leszek Rymarowicz uroczyście podpisali porozumienie o współpracy, obejmujące m.in.: wzajemne przekazywanie i udostępnianie informacji o problemach ochrony pracy, a w szczególności podejmowanych inicjatywach i realizowanych działaniach; wspieranie się i podejmowanie wspólnych działań w urzędach i organizacjach, a także na forach zajmujących się problematyką ochrony pracy w Polsce; wspólne występowanie do organów sprawujących nadzór nad systemem ochrony pracy w Polsce – w sprawach istotnych dla środowisk inspektorów pracy i społecznych inspektorów pracy; współpracę przy opiniowaniu projektów aktów prawnych z zakresu ochrony pracy.

 

Życzymy sobie oczywiście powodzenia i wszystkiego najlepszego!

 

Zarząd Główny SIPRP

 

 


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

komentarze 2 do wpisu “Raźniej. Podpisaliśmy porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem Społecznych Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej.”

  • 1 klops z powidłem napisał(a):

    Może by w ramach realizacji tej współpracy podać na stronie SIPRP adresy e-mailowe do kontaktu z bratnim Stowarzyszeniem? Jakoś nie mogę znaleźć w internecie?

  • 2 andrzej napisał(a):

    mail do Stowarzyszenia Społecznych Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej Polskiej – stowarzyszenie.sip.rp@onet.pl