Sondaż sportowy (1) – czyli kto wygra Mundial 2018 w Rosji ?

13 czerwca 2018 | Bez kategorii

 

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji rozpoczynają się 14 czerwca. Dwudziestą pierwszą edycję mundialu otworzy spotkanie gospodarzy z Arabią Saudyjską. Mecz odbędzie się na Stadionie Łużniki w Moskwie.

 

Finał Mundialu 2018 zaplanowano na 15 lipca. Również odbędzie się on na Łużnikach. Trofeum Henriego Delaunaya będzie bronić reprezentacja Niemiec. ….

 

Polska pierwszy swój mecz zagra 19 czerwca. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie Senegal. Kolejne spotkania odbędą się 24 czerwca z Kolumbią i 28 czerwca z Japonią.

 

Zatem tradycyjnie już i dla rozluźnienia nastroju, między rozważaniami o kontrolach placówek handlowych w niedziele i święta, czy też kontrolach minimalnej stawki z tytułu umowy zlecenia lub o związkach zawodowych (także tych z państwowej inspekcji) –  na początek proponujemy głosowanie w pierwszym sondażu specjalnym „Kto awansuje do ćwierćfinału Mundialu 2018 w Rosji ?

 

Informujemy, że głosować można na nie więcej niż 8 drużyn – do 29 czerwca włącznie. Spróbujmy przewidzieć przyszłość. Trzymamy kciuki.

 

w linku poniżej terminarz meczów i drabinka Mistrzostw Świata w Rosji

(źródło) – https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/mundial-2018-terminarz-meczow-i-drabinka-mistrzostw-swiata-w-rosji/5mm5vlx


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Komentarze wyłączone.