Sondaż sportowy (1) – czyli kto wygra Mundial 2018 w Rosji ?

13 czerwca 2018 | Bez kategorii

 

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji rozpoczynają się 14 czerwca. Dwudziestą pierwszą edycję mundialu otworzy spotkanie gospodarzy z Arabią Saudyjską. Mecz odbędzie się na Stadionie Łużniki w Moskwie.

 

Finał Mundialu 2018 zaplanowano na 15 lipca. Również odbędzie się on na Łużnikach. Trofeum Henriego Delaunaya będzie bronić reprezentacja Niemiec.

 

Polska pierwszy swój mecz zagra 19 czerwca. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie Senegal. Kolejne spotkania odbędą się 24 czerwca z Kolumbią i 28 czerwca z Japonią.

 

Zatem tradycyjnie już i dla rozluźnienia nastroju, między rozważaniami o kontrolach placówek handlowych w niedziele i święta, czy też kontrolach minimalnej stawki z tytułu umowy zlecenia lub o związkach zawodowych (także tych z państwowej inspekcji) –  na początek proponujemy głosowanie w pierwszym sondażu specjalnym „Kto awansuje do ćwierćfinału Mundialu 2018 w Rosji ?

 

Informujemy, że głosować można na nie więcej niż 8 drużyn – do 29 czerwca włącznie. Spróbujmy przewidzieć przyszłość. Trzymamy kciuki.

 

w linku poniżej terminarz meczów i drabinka Mistrzostw Świata w Rosji

(źródło) – https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/mundial-2018-terminarz-meczow-i-drabinka-mistrzostw-swiata-w-rosji/5mm5vlx


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby zostawić komentarz.