Spółdzielczość – czy tylko przeszłość?

26 marca 2012 | Bez kategorii

 

Nie za bardzo zdajemy sobie sprawę iż w Unii Europejskiej funkcjonuje 235 tys. podmiotów spółdzielczych, które zatrudniają około 4,5 mln pracowników. W Polsce zaś liczba osób, dla których spółdzielnia jest głównym miejscem pracy, przekracza 300 tys. Nie jest to jednak grupa obecna na pierwszych stronach gazet, zagadnienia prawa spółdzielczego traktowane są niejednokrotnie zupełnie marginalnie.

Z przyjemnością i przekonaniem …przekazujemy zaproszenie:

Polska Akademia Umiejętności oraz Miasto Gliwice zapraszają na  Wykład Wszechnicy Naukowo-Kulturalnej w Gliwicach, w dniu 29.03.2012, godz.15.00, Centrum Edukacyjne im. Jana Pawła II w Gliwicach przy ul. Jana Pawła II 5a (obok Katedry) Dr n. ekonomicznych Krzysztof Lachowski (Krajowa Rada Spółdzielczości w Warszawie)  –  „Spółdzielczość – przeszłość, czy przyszłość?”

 

do pobrania –  zaproszenie Gliwice 29.03.2012r


Zamieszczenie komentarza do danego wpisu oznacza uprzednie zapoznanie się z odpowiednim regulaminem zawieszonym na stronie głównej SIPRP i akceptację jego postanowień. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Główny SIPRP nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy – są to wyłącznie prywatne opinie użytkowników.

Jedna odpowiedź do wpisu “Spółdzielczość – czy tylko przeszłość?”

  • 1 www napisał(a):

    W naszym kraju spółdzielnie to rzadko spotykany podmiot.